Nasze biuro rachunkowe od 2004 roku zajmuje się wspieraniem zarówno małych firm, jak i dużych spółek. Oferujemy Państwu szereg usług w zakresie doradztwa podatkowego i księgowości, reprezentacji przed organami podatkowymi, sporządzania analiz, rozliczeń i sprawozdań.

Posiadamy licencję Ministra Finansów nr 7178/2004 na świadczenie usług księgowych i podatkowych. Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakiekolwiek możliwe błędy.

Żeby dodatkowo zmniejszyć ryzyko dla naszych klientów, nasze biuro jest ubezpieczone. Wszystkie wykonywane przez nas czynności podlegają ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Wszystko po to, by mogli nam Państwo zaufać bez przeszkód.

Celem zapewnienia naszym klientom pełni bezpieczeństwa – niezbędnego elementu prowadzenia tak delikatnych usług jak opieka nad finansami Państwa firmy – pracujemy wyłącznie na renomowanym sprzęcie z użyciem profesjonalnego oprogramowania księgowego firmy INSERT.

Dzięki długiemu doświadczeniu na rynku jesteśmy w stanie nie tylko zapewnić podstawowy zakres świadczonych usług – z każdym klientem ustalamy indywidualnie ich zakres i szukamy rozwiązań idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Oferujemy rozliczne dodatkowe usługi, takie jak drukowanie przelewów, reprezentowanie przed urzędami czy wykonywanie zestawień kosztów. W granicach obowiązującego prawa pomagamy kształtować odpowiednie kategorie ekonomiczne po to, by wysokość Państwa podatku stawała się poznawalną kwotą którą da się zaakceptować, zamiast pojawiać się jako przykra niespodzianka pod koniec roku.